Aktualności

29 października 2015

Rozrost Grupy BiB Systems!

W październiku 2015 r. do grona firm w Grupie BiB Systems dołączyła kolejna spółka o nazwie BUD SYSTEMS. Mamy nadzieję, że współpraca będzie bardzo owocna.

Witamy w gronie profesjonalistów!

Więcej
23 września 2015

Budowa drukarni w Suchym Lesie

W dniu 17 września br. została podpisana umowa w systemie "zaprojektuj i wybuduj" na budowę drukarni w Suchym Lesie.

Więcej
24 sierpnia 2015

Rekrutacja

Jeżeli jesteś ambitną, pracowitą osobą z doświadczeniem w naszej branży, prześlij swoją aplikację na adres: rekrutacja@bib-systems.pl - na pewno się z nią zapoznamy. 

Więcej
24 lutego 2015

Promocja! Konstrukcje stalowe w cenie od 5,50 zł!

Oferujemy stal od 5,50 zł / kg również w ocynku! Zapraszamy do kontaktu oraz składania zapytań ofertowych na naszej stronie internetowej.

 

Więcej
12 maja 2015

Rozbudowa budynku Bea Beleza

Firma BiB Systems prowadzi obecnie prace budowlane związane z rozbudową budynku firmy Bea Beleza w Komornikach pod Poznaniem. 

Więcej
12 maja 2015

Powiększony zespół BiB Systems!

Dynamiczny rozwój naszej Spółki przejawia się m. in. stałym zatrudnianiem nowych pracowników. Z  przyjemnością przedstawiamy Państwu nasz powiększony zespół.

Więcej
12 maja 2015

Zakończenie części prac w zakładzie rafinerii oleju

Zakończyliśmy prace związane z montażem urządzeń technologicznych w zakładzie ADM w Szamotułach. Prace obejmowały przebudowę istniejących zbiorników na olej oraz wykonanie, dostawę i montaż podkonstrukcji pod zbiorniki. Całość konstrukcji wykonana w ocynku.

Więcej
10 stycznia 2014

Nowa siedziba Firmy BiB-Systems

W związku z rozwojem firmy od 2014 roku zapraszamy do nowych biur mieszczących się przy ul. Lutyckiej 11 w Poznaniu tuż przy przejeździe kolejowym na Woli.  

Więcej
17 stycznia 2015

Trwa budowa w Wysogotowie

Budowa w Wysogotowie pod Poznaniem nabiera tempa. Trwają prace związane montażem obudowy hali. 

Więcej
10 stycznia 2015

Nowa strona internetowa BiB-Systems

Przezntujemy nową stronę internetową naszej firmy - www.bib-systems.pl. Zapraszamy do zapoznania sie z całkiem nową formą, układem graficznym oraz nowymi działami.

Więcej
10 stycznia 2015

Odświeżone logo BiB Systems

Idąc z duchem czasu prezentujemy nowe logo naszej firmy. Wraz z rozwojem firmy zadbaliśmy o zmiany wizerunkowe tak aby nasze nowoczesne spojrzenie na budownictwo zostało odzwierciedlone w znaku BiB Systems.

Więcej