Budownictwo kubaturowe

Budujemy kompleksowo: hale produkcyjne, hale magazynowe, hale handlowe, zarówno w technologii hal stalowych, żelbetowych oraz mieszanych. Naszą specjalnością są także realizacje budynków biurowych, budynków socjalnych i mieszkalnych realizowanych w technologii tradycyjnej, jak i energooszczędnej. Działamy również w agrobudownictwie i budownictwie technologicznym. Bierzemy udział w procesach inwestycyjnych od poziomu wstępnego doradztwa do realizacji „pod klucz”. 

W zależności od potrzeb naszych Klientów, świadczymy usługi i pomagamy w pełnym zakresie prowadzenia inwestycji budowlanej lub uczestniczymy w zdefiniowanym fragmencie procesu budowlanego.

Pomagamy w planowaniu i krystalizowaniu zamiarów Inwestora, aby w najefektywniejszy sposób osiągnął On swój cel biznesowy. Nasi doświadczeni inżynierowie, architekci, konstruktorzy, branżyści, eksperci technologii oraz stale współpracujące z nami specjalistyczne pracownie projektowe tworzą dopasowane koncepcje, a następnie szczegółowe projekty optymalizujące funkcjonalność oraz rozwiązania budowlane i techniczne, odpowiadające potrzebom i planom Inwestora.

Swoje działania opieramy o własne kadry, stałych partnerów i podwykonawców. Wraz z siedmioma firmami tworzymy „Grupę BiB Systems” [odnośnik do GRUPA BIB SYSTEMS] będącą zespołem zaufanych ludzi z wieloletnim doświadczeniem. Daje to gwarancję sukcesu każdego przedsięwzięcia. Ponad 30-letnia praktyka pozwala nam sprawnie zarządzać budowami, daje to gwarancję terminowości, wysokiej jakości naszych działań oraz zadowolenie Inwestora.

Poza typowym zakresem oferty, takim jak indywidualne rozwiązania projektowe [odnośnik do PROJEKTOWANIE], prace ziemne, fundamentowe i posadzkowe, produkcja, dostawa i montaż konstrukcji budynków, dostawa i montaż obudów ścian, dachów, stolarki okiennej, drzwiowej, bram i świetlików, zapewniamy również rozwiązania technologiczne z zakresu energooszczędności i kontroli parametrów budynków w celu optymalizacji kosztów ich eksploatacji i ochrony środowiska naturalnego.

Stawiamy na świadome działanie przynoszące jak największe korzyści naszym Klientom z jednoczesnym poszanowaniem odpowiedzialności społecznej, bezpieczeństwa, zdrowia i życia ludzi oraz dbania o środowisko naturalne. Projektując obiekty budowlane patrzymy również w przyszłość nie tylko poprzez udzielanie wieloletnich gwarancji, ale także proponując rozwiązania, dzięki którym obiekty będą spełniać normy efektywności energetycznej, które zaczną obwiązywać od 2020 r., znacząco podnosząc wartość budynków (Dyrektywa Parlamentu Europejskiego i Rady 2012/27/UE).

Przejdź do strony: Hale produkcyjne
Przejdź do strony: Hale magazynowe
Przejdź do strony: Hale handlowe
Przejdź do strony: Budynki biurowe i socjalne
Przejdź do strony: Agrobudownictwo
Przejdź do strony: Budynki technologiczne