Hale lekkie

Dostarczamy i montujemy obiekty magazynowe i rolnicze w postaci hal namiotowych. Jesteśmy przedstawicielem firm z USA oraz montażystą nowoczesnych lekkich hal membranowych opartych o stalowe ocynkowane ramy kratowe bądź o stelaże wykonane z aluminium. Prosta i stabilna konstrukcja hal membranowych objęta jest 50-letnią gwarancją trwałości, a światłoprzepuszczalna (przez to energooszczędna), pleśnio i grzyboodporna membrana pokryta PCV – objęta jest 20-letnią gwarancją. 

Prosta i zoptymalizowana konstrukcja hali dostosowana do indywidualnych potrzeb Inwestora, pozwala na jej szybki montaż na stabilnym gruncie oraz elastyczne dostosowanie do bieżących potrzeb – zastosowany system pozwala na swobodną rozbudowę, zmniejszanie długości, relokację, bądź składowanie hali. 

Rozpiętość proponowanych hal membranowych wynosi od 6,1 m do 91,4 m; wysokość od 3,7 m. Ściany szczytowe hal wykonane mogą być z membrany (istnieje możliwość montażu bram i drzwi) lub w tradycyjnej technologii (ogranicza ona jednak mobilność rozwiązania). 

Membrany charakteryzuje ognioodporność, duża wytrzymałość mechaniczna i na zrywanie. Hale mogą być wyposażone w różnorodny osprzęt, oświetlenie, klimatyzację, ogrzewanie, bramy, drzwi, łączniki i korytarze. 

Budowa hal membranowych nie wymaga pozwolenia na budowę ze względu na możliwe tymczasowe posadowienie na stabilnym gruncie.

Oferowane przez nas hale membranowe mają zastosowanie jako magazyny, hale produkcyjne, sportowe, garaże, myjnie, ujeżdżalnie, obiekty wykorzystywane w rolnictwie, agroturystyce, jako obiekty militarne itd. Celem zwiększenia właściwości użytkowych oferowanych przez nas lekkich hal membranowych. Dużym atutem przemawiającym za wyborem hali membranowej jest też jej atrakcyjna cena.