Nasza firma specjalizuje się w działaniu w formule: „zaprojektuj i wybuduj” obiektów takich, jak hale magazynowe, hale produkcyjne, hale handlowe oraz zazwyczaj towarzyszących budynków biurowych i socjalnych. Wykonujemy również indywidualnie projekty budowlane i wykonawcze, produkujemy stal, dostarczamy i montujemy elementy konstrukcyjne. 

Mieliśmy przyjemność realizowania projektów nietypowych, które dały nam ogromne doświadczenie, a ostateczny sukces tych przedsięwzięć powinien utwierdzić naszych Klientów o wysokich kompetencjach i elastyczności firmy BiB Systems.  Nasze najbardziej spektakularne realizacje to hale dla wojskowych samolotów wielozadaniowych o rozpiętości ram konstrukcyjnych długości 76 m. Innymi osiągnięciami naszej firmy są realizacje stalowych konstrukcji technologicznych, m.in. wieży rafinerii oleju spożywczego o wysokości blisko 50 m, budowanej w technologii segmentowej - składanej na ziemi w 5 elementach, a następnie montowanych jeden na drugim za pomocą samojezdnego żurawia o udźwigu 500 ton. 

BiB Systems odróżnia od konkurencji kompleksowość proponowanych rozwiązań od wstępnego doradztwa, organizacji kwestii formalno-prawnych, wykonania projektu budowlanego poprzez umożliwienie pozyskania finasowania dla Inwestora (fundusze unijne, kredytowanie z banku), po ostateczną realizację inwestycji. 

Od wielu lat współpracujemy z firmami tworzącymi „Grupę BiB Systems”.  – prawnie sformalizowany zespół firm takich, jak wykonawca robót ziemnych, betoniarskich, drogowych, instalacyjnych, wykończeniowych itd. Funkcjonowanie w sprawdzonym i zaufanym zespole pozwala nam zapewniać szybkość działania o jakości potwierdzonej licznymi, udanymi realizacjami.