Budownictwo kubaturowe

Budownictwo kubaturowe

Budujemy kompleksowo: hale produkcyjne, hale magazynowe, hale handlowe, w konstrukcji stalowej, żelbetowej i mieszanej. Realizujemy budynki biurowe, socjalne i mieszkalne. Uczestniczymy w procesach inwestycyjnych od wstępnego doradztwa do realizacji „pod klucz”. 

Więcej

Konstrukcje stalowe od 5,20 zł / kg!

Konstrukcje stalowe od 5,20 zł / kg!

Produkujemy, dystrybuujemy, dostarczamy i montujemy produkty metalowe w postaci konstrukcji stalowych jako części nośne hal stalowych, konstrukcje stalowe jako elementy technologiczne i podkonstrukcje, kraty pomostowe oraz blachy perforowane jako elementy wypełniające.
Oferujemy konstrukcje stalowe malowane w cenie od 5,20 zł / kg oraz ocynkowane w cenie od 5,50 zł / kg. Zapraszamy do kontaktu i składania zapytań ofertowych!

Więcej

Hale lekkie

Hale lekkie

Dostarczamy i montujemy obiekty magazynowe i rolnicze w postaci hal namiotowych. Jesteśmy przedstawicielem firm z USA oraz montażystą nowoczesnych lekkich hal membranowych opartych o stalowe ocynkowane ramy kratowe bądź o stelaże wykonane z aluminium. Prosta i stabilna konstrukcja hal membranowych objęta jest 50-letnią gwarancją trwałości, a światłoprzepuszczalna (przez to energooszczędna), pleśnio i grzyboodporna membrana pokryta PCV – objęta jest 20-letnią gwarancją. 

Więcej

Budownictwo pasywne i energooszczędne

Budownictwo pasywne i energooszczędne

Budujemy obiekty energooszczędne i pasywne z wykorzystaniem technologii szalunku traconego oraz wykorzystaniem instalacji wymiany i odzysku energii. Firma BiB Systems jest przedstawicielem oraz dystrybutorem wiodących firm europejskich dostarczających kompleksowe rozwiązania technologii budownictwa pasywnego i energooszczędnego.

Więcej

Monitoring parametrów konstrukcji

Monitoring parametrów konstrukcji

BiB Systems oferuje swoim klientom systemy umożliwiające monitorowanie i kontrolę fizycznych parametrów budynków takich, jak ugięcia elementów konstrukcyjnych dachów np. pod wpływem opadów śniegu, co pozwala zawczasu reagować na negatywne skutki uciążliwych warunków pogodowych.

Więcej
Przejdź do strony: Aktualności
Przejdź do strony: Realizacje
Przejdź do strony: Grupa BiB Systems