Firma „BiB Systems” działa jako GW mając ugruntowaną pozycję na rynku i w związku z tym, że prowadzimy wiele inwestycji, możemy ograniczyć koszty całego procesu. Ponieważ nie jesteśmy klientem detalicznym, mając znaczne obroty z dostawcami materiałów, jak i podwykonawcami, może liczyć na niższe ceny usług i materiałów budowlanych.

Mamy też głęboką wiedzę na temat rynku, co pomaga odpowiednio zaopatrywać cały proces budowy począwszy od projektowania poprzez wykonawstwo i montaż, aż po oddanie obiektu do użytkowania.

Prowadzimy inwestycję począwszy od koncepcji funkcjonowania i standardu obiektu. Wykonujemy koncepcję architektoniczną, na podstawie której wykonuje się schematy konstrukcji i dobiera rozwiązania materiałowe.

Pomagamy w uzyskaniu pozwolenia na budowę i przeprowadzeniu inwestycji od strony formalno-prawnej – począwszy od analizy miejscowego planu zagospodarowania lub ustalenia warunków zabudowy do uzyskania pozwolenia na użytkowanie.

„BiB Systems” jako Generalny Wykonawca wiąże proces projektowania obiektu z jego wykonaniem. Prowadzi w tych dwóch zakresach prace równolegle skracając termin realizacji całego projektu.

Wybierając „BiB Systems” jako Generalnego Wykonawcę Waszej inwestycji możecie być Państwo pewni, że zostanie ona rzetelnie poprowadzona przez cały proces budowlany aż do przekazania Państwu kluczy gotowego obiektu.